شرکت پل پلاستیک

about us

صنایع پلیمری پارتیان

شرکت صنایع پلیمری پارتیان با نام اختصاری پل پلاستیک با حصول سوابق خود از سال 1375 تاکنون توانمندی های خود را در تولید انواع قطعات و ظروف پلاستیکی با موضوع فعالیت پلاستیک بادی ، تزریق و پت از نظر طراحی، ساخت وتولید مرتفع کرده است وبا ظرفیت تولیدسالانه بیش از 5000 تن محصول به یکی از تامین کنندگان مطرح سازه های پلاستیکی مورد مصرف کارخانجات بزرگ تبدیل شده است.این شرکت با فناوری روز و ماشین آلات تمام اتوماتیک شناخته شده داخلی و خارجی و قالب های پیشرفته قادر به تولید انواع محصولات پلاستیکی قابل بکارگیری در صنایع شیمیایی و غیر شیمیایی مختلف اعم ازغذا ، دارو و شوینده وصنایع ماشین سازی اعم از خودروسازی و تولید انرژی و... می باشد. همچنین به علت پیشبرد اهداف مشترک خود با مشتریان با در نظر داشتن دستیابی به حداکثر کمیت وکیفیت محصول بنا به اصل رضایتمندی مشتریان در سال1390 اقدام به ارائه خدمات شیرینگ ، چاپ و لیبل نمود و درسال 1395 مفتخر به دریافت گواهینامه های بین المللی GMP,ISOO9001,HACCPهمچنین مجوزبهداشت واخذ نشان ایمنی وسلامت (سیب سلامت) شد.


از سابقه فعالیت پل پلاستیک درموضوع مشتریان اینکه درسابقه خود افتخارهمکاری با شرکت های محترم مجموعه شرکت های هلدینگ کف (تولی پرس، داروگر، پاکسان، شانیا، ریکا، دارمو، کف، نخل، سفیداب،قورقوری) و گلرنگ ونفت سپاهان و تولیددارو نفت پارس وشرکت من و شرکت گلان وجهان الکل طب اراک و پاکنام وهگزان وسروینا وهرمین وپاکیوم و شرکت بستنی پریشم و بستنی شاده طلایی و بستنی دوستی و بستنی نوول و بستنی حیدربابا و بستنی گلبرگ و... در بخش بازار داخلی و همچنین دربخش بازار خارجی افتخارهمکاری با کشورهای همسایه مانند عراق و افغانستان و پاکستان و کشورهای روسیه و امارات متحده عربی و... را دارد.


شرکت پل پلاستیک با بهره گیری از دستگاه های به روزدر بخش تولید و کنترل کیفیت وبا بهره مندی از نیرو های متخصص و جوان ضمن تلاش برای کسب رضایتمندی بیش ازپیش مشتریان در اندیشه ورود به بازارهای جدید و همچنین بازارهای جدید صادراتی می باشد.

tuv
qal certification
gmp
ascb
qf
qq